WordPress.org

WordPress.org on üks populaarsemaid veebiplatvorme kodulehe loomiseks. Kuigi WordPress ise on tasuta, vajab selle kasutamine veebimajutusteenust. Paljud veebimajutusettevõtted pakuvad WordPressi installimise võimalust üheklõpsulahenduste kaudu. WordPress pakub suurt valikut teemasid ja lisamooduleid, mis võimaldavad sul kohandada oma kodulehe välimust ja funktsionaalsust vastavalt vajadustele.

Wix

Wix on kasutajasõbralik platvorm, mis võimaldab sul luua lihtsalt ja kiiresti atraktiivseid kodulehti. Wix pakub laia valikut kohandatavaid malle ja intuitiivset draagi-ja-lisa-liidest, mis muudab disaini ja sisu lisamise lihtsaks. Tasuta versioon võimaldab sul luua kodulehe oma domeeninimega, kuid sisaldab Wixi reklaame. Tasulised plaanid pakuvad täiendavaid funktsioone ja võimalusi.

Joomla

Joomla on avatud lähtekoodiga platvorm, mis pakub võimalust luua dünaamilisi ja funktsionaalseid kodulehti. Sellel platvormil on suur kasutajate kogukond, mis pakub mitmeid laiendusi ja teemasid, et kohandada oma kodulehe välimust ja funktsionaalsust. Joomla vajab veebimajutusteenust, kuid platvorm ise on tasuta.

Weebly

Weebly on veel üks populaarne tasuta platvorm kodulehe loomiseks. See pakub kasutajasõbralikku liidest, mille abil saad hõlpsasti luua ja kohandada oma kodulehte. Weeblyl on mitmesuguseid hästi kujundatud malle ja funktsioone, sealhulgas sisseehitatud veebipoodide võimalus. Tasuta versioon sisaldab Weebly reklaame ning tasulised plaanid pakuvad täiendavaid funktsioone ja eemaldavad reklaamid.

Google Sites

Google Sites on lihtne ja tasuta platvorm, mis võimaldab luua lihtsaid kodulehti. See on hea valik, kui soovid luua väikeseid veebilehti või sisulehti. Google Sitesil on intuitiivne liides ning see võimaldab ka mitme kasutaja koostööd.

Squarespace

Squarespace on platvorm, mis on suunatud peamiselt disainiteadlikele kasutajatele. See pakub elegantseid ja stiilseid kujundusi ning intuitiivset kasutajaliidest. Tasuta versioon ei ole saadaval, kuid Squarespace pakub tasuta prooviversiooni, mida saad kasutada, et katsetada platvormi võimalusi enne tasulise plaani valimist.

Need on vaid mõned parimad tasuta platvormid kodulehe loomiseks. Valides platvormi, arvesta oma vajaduste, eelarve ja tehniliste oskustega. Samuti tasub uurida igat platvormi, et mõista selle funktsioone, piiranguid ja tasulisteks lisavõimalusteks pakutavaid funktsioone. Olenemata valitud platvormist, võimaldavad need tasuta võimalused sul alustada oma veebi esindusliku kodulehe loomisega, mis vastab sinu ettevõtte või organisatsiooni vajadustele.