Facebook on üks maailma suurimaid sotsiaalmeedia platvorme, mida kasutatakse igapäevaselt miljardite inimeste poolt. Facebooki kaudu saab jagada erinevat tüüpi sisu, sealhulgas linke veebisaitidele. Kuid kas oled mõelnud sellele, kuidas saaksid kasutada Facebooki oma veebisaidi SEO jaoks? Selles artiklis jagamegi mõningaid näpunäiteid, kuidas saad Facebooki kasutada oma veebisaidi SEO jaoks.

Loo Facebooki leht oma veebisaidile

Kui sul veel Facebooki lehte oma veebisaidi jaoks pole, siis on aeg see luua. Facebooki lehe loomine aitab sul suurendada oma veebisaidi nähtavust sotsiaalmeedias ning suurendada oma sihtgrupi kaasatust. Lisaks sellele saad oma veebisaidi linki jagada oma Facebooki lehel, et suurendada oma veebisaidi külastatavust.

Optimeeri oma Facebooki lehe sisu

Kui oled loonud Facebooki lehe oma veebisaidile, siis peaksid selle sisu optimeerima. Kasuta võtmesõnu oma lehe kirjelduses, postituste pealkirjades ja sisus. Samuti võid lisada oma veebisaidi lingi oma lehe kirjeldusse.

Lisa Facebooki jagamisnupp oma veebisaidile

Kui lisad oma veebisaidile Facebooki jagamisnupu, siis muudad oma sisu jagamise oma sihtgrupile lihtsamaks. See suurendab tõenäosust, et sinu sisu jagatakse rohkem ja suurema hulga inimeste poolt. Lisaks sellele aitab see suurendada sinu veebisaidi nähtavust sotsiaalmeedias, mis võib aidata sul saada ka rohkem tagasisidet ja seeläbi ka kõrgemaid SEO tulemusi.

Kasuta Facebooki reklaame oma veebisaidi reklaamimiseks

Facebooki reklaamid võivad aidata suurendada sinu veebisaidi külastatavust ja parandada SEO tulemusi. Saad suunata reklaamid just neile, kes võiksid olla huvitatud sinu veebisaidi sisust ning suurendada seeläbi oma sihtgrupi kaasatust.

Loo sisu, mis sobib jagamiseks Facebookis

Kui soovid, et sinu sisu oleks rohkem jagatud Facebookis, siis peaksid looma sellist sisu, mis sobib jagamiseks sotsiaalmeedias. Näiteks võid luua huvitavaid infograafikuid, lühikesi videoid või humoorikaid meeme. Kui sisu on huvitav ja sobib jagamiseks, siis on tõenäosus, et see jõuab suurema hulga inimesteni ning ka sinu veebisaidi nähtavust.

Kasutage Facebooki Insightsit oma sihtgrupi tundmaõppimiseks

Facebooki Insights on tööriist, mis aitab teil oma Facebooki lehe statistikat ning õppida oma sihtgruppi. Saad näha, millised postitused ja sisu on kõige populaarsemad, kes on sinu fännid ja kuidas nad su lehega suhtlevad. See võib aidata sul oma sisu kohandada vastavalt oma sihtgrupile ning suurendada oma lehe kaasatust ja nähtavust.

Jälgi oma veebisaidi lingi jagamist Facebookis

Kui oled jaganud oma veebisaidi linki Facebookis, siis jälgi, kuidas see levib. Saad jälgida, kui palju inimesi on jagamist klikkinud, millised postitused on kõige populaarsemad ja kus neid jagatakse. See annab teile väärtuslikku saadku teavet selle kohta, kuidas oma tooteid paremini reklaamida ja nähtavust suurendada.

Facebook on võimas tööriist veebisaidi SEO jaoks. Luues Facebooki lehe oma veebisaidile, optimeerides lehe sisu, lisades jagamisnupu ja kasutades reklaami, saad suurendada oma veebisaidi nähtavust sotsiaalmeedias ning suurendada oma sihtgrupi kaasatust. Lisaks saad Facebooki Insightsi abil oma sihtgruppi paremini õppida ning õppida, kuidas sinu sisu Facebookis levib. Seega kasuta Facebooki oma veebisaiti SEO ning tõsta oma veebisaiti nähtavust ja külastatavust!